جراحی LIPOMATIC

جراحی LIPOMATIC

جراحی LIPOMATIC

جراحی LIPOMATIC

چاقی شاید بزرگترین مشکل قرن باشد ، مصرف غذای چرب و نبود تحرک باعث چاقی شده است.این چاقی عمدتا در نواحی شکم ، پهلوها ، داخل و خارج رانها می باشد. خانم ها چون به تناسب اندام خود بسیار اهمیت می دهند از بروز چاقی ها بسیار شاکی هستند . در حال حاضر می توان چاقی ها را با جدیدترین متدهای درمان چاقی ، لیپوماتیک اینفراسونیک درمان کرد. امروزه لاغری و تناسب اندام با استفاده از لیپوماتیک، به عنوان یک روش سریع و بی خطر رایج است.

در بین تمامی روشهای درمان چاقی عمل لیپوماتیک با توجه به مکانیزم خوب دستگاه (هوشمند بودن سر کانولای دستگاه ) و همچنین عملکرد فوق العاده ان مورد
توجه بیشتر پزشکان متخصص وهمچنین مراجعان محترم قرار گرفته است که این روش توسط پزشکان با تجربه نتایج شگفت انگیزی را به دنبال داشته است.

  • ۰
  • ۰

رینوپلاستی بینیتصمیم به انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی یک تصمیم بسیار شخصی است.

یعنی زمانی این عمل را انجام دهید که خودتان تمایل به این کار دارید نه به دلیل خواسته ها و نظرات دیگران و ...


چه کسی کاندید خوبی برای رینوپلاستی است؟


کاندید خوبی برای رینوپلاستی هستید اگر:


     رشد چهره شما کامل شده باشد.

     از لحاظ جسمی سالم باشید.

     سیگار نکشید.

     دید مثبت و اهداف واقع بینانه ای داشته باشید.


هزینه های عمل رینوپلاستی
عمل زیبایی بینی گوشتی
از آنجا که رینوپلاستی برای هر بیمار متفاوت است، هزینه رینوپلاستی بسته به تعداد عوامل متفاوت است. بیماران باید کل هزینه های جراحی را با پزشکان خود، و همچنین گزینه های پرداخت و تامین مالی، مورد بحث قرار دهند.

تعیین هزینه رینوپلاستی:

ملاحظات متعددی وجود دارد که هزینه نهایی رینوپلاستی را تعیین می کند. اینها عبارتند از:

تجربه جراح: یک دکتر با شهرت برجسته و آموزش عالی معمولا بیشتر از یک متخصص با تجربه و یا تعهد کمتر هزینه دریافت می کند. با این حال، بسیاری از بیماران مایل به پرداخت هزینه اضافی هستند، زیرا یک جراح با تجربه بیشتر احتمال دارد نتایج بهتری را به دست آورد.
امکانات جراحی: در صورتی که پزشک دارای امکانات جراحی خودش نباشد، این جراحی در مرکز جراحی یا بیمارستان انجام خواهد گرفت. این مکان ها هزینه های جداگانه ای دارند که بسته به موقعیت، شهرت و تجهیزات متفاوت خواهد بود. باز هم، بسیاری از بیماران حاضر به پرداخت هزینه های کمی بالاتر برای لذت بردن از ایمنی بیشتر و راحتی هستند.
مکان جغرافیایی: مانند اکثر کالاها و خدمات، هزینه های جراحی پلاستیک متفاوت است. به طور معمول، رینوپلاستی در یک کلان شهر، بیشتر از یک شهر کوچک هزینه خواهد کرد.
بیهوشی: رینوپلاستی را می توان تحت بیهوشی عمومی یا سرم آرام بخش انجام داد و نوعی که پزشک توصیه می کند در هزینه ها تفاوت ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این، مانند جراحان، متخصصان بیهوشی معمولا مرتبط با تجربه و شهرتشان هزینه های مختلفی دریافت می کنند،
مراقبت در هنگام بهبودی: پس از رینوپلاستی، بیماران ممکن است نیاز به داروهای خاص یا مراقبت و پیگیری داشته باشند. این ممکن است هزینه نهایی درمان را تحت تاثیر قرار دهد.
مهم است که بیماران به یاد داشته باشند که هزینه های تسهیلات، هزینه های بیهوشی و مراقبت بعد از عمل همیشه در برآورد اولیه درمان نمی باشد. برای یک شکل دقیق تر، بیماران باید درباره این هزینه ها و هزینه های مربوطه بپرسند.
تأمین مالی از طریق وام:

پزشکان متوجه شده اند که اکثر بیماران رینوپلاستی واجد شرایط پوشش بیمه نیستند. به همین دلیل، بسیاری از جراحان گزینه های تامین مالی از طریق وام را ارائه می دهند. با اعتبار تایید شده، بیماران ممکن است واجد شرایط وام هایی با بهره یا سود کم یا بهره ثابت باشند. علاوه بر این، بسیاری از پزشکان تخفیف های قابل توجهی را زمانی که بیماران هزینه های کامل را قبل از عمل پرداخت می کنند اعمال می کنند. اکثر جراحان عمل های زیبایی، پول نقد، چک و تمامی کارت های اعتباری اصلی را قبول می کنند.

چگونه یک جراح را انتخاب کنید
جراح بینی
رینوپلاستی می تواند اثرات مخرب قابل توجهی بر روی ظاهر بیمار داشته باشد. بنابراین، بیماران هنگام انتخاب جراح پلاستیک خود باید بسیار محتاط باشند. آنها قبل از انتخاب نهایی خود باید با چندین پزشک صحبت کنند. هنگام مصاحبه با پزشکان، چندین نکته مهم برای بررسی وجود دارد.

۱- وابستگی ها

بیماران باید جراحی را پیدا کنند که توسط هیئت مدیره جراحان پلاستیک  تایید شده باشد. این گواهی تضمین می کند که یک پزشک به استانداردهای سختگیرانه ایمنی و اخلاقی پایبند باشد و اقدامات مورد تایید هیئت مدیره را انجام دهد. همچنین مهم است که جراحی پیدا کنند که توسط هیئت پزشکی دولتی تایید شده باشد.

۲- آموزش و تجربه

تمام پزشکان به طور قانونی مجاز به انجام جراحی زیبایی بینی هستند، اما فقط یک جراح واجد شرایط می تواند نتایج ایمنی و زیبایی خوبی را تضمین کند. بیمار باید یک پزشک را انتخاب کنند که بر روی عمل زیبایی و جراحی بازسازی تمرکز کرده است. در صورت امکان، آنها ممکن است بخواهند جراحی پیدا کنند که  در جراحی صورت و تغییر شکل بینی متخصص باشد.

هنگام مصاحبه با پزشکان، بیماران آینده نگر باید درباره رویکرد آنها به رینوپلاستی سوال کنند. مهم است که یک جراحی را انتخاب کنید که به بهبود دادن مسیرهای هوایی و همچنین ساختار خارجی بینی کمک کند. حتی اگر یک بیمار صرفا به دلایل زیبایی خواستار انجام جراحی بینی باشد، پزشک باید از گذرگاه های بینی محافظت کند تا بیمار بتواند الگوهای تنفس طبیعی خودش را حفظ کند.
نکات و اطلاعات مهم برای عمل رینوپلاستی
خطرات جراحی بینی
امکانات جراحی:

در حالی که برخی از پزشکان در یک بیمارستان در نزدیکی شان کار می کنند، بسیاری از آنها در مراکز جراحی سرپایی کار می کنند. این امکانات باید توسط انجمن اعتبار بخشی مراکز جراحی سیار تأیید شود. برای به دست آوردن این اعتبار بخشی، یک مرکز باید استانداردهای ایمنی بالا را حفظ کند و تجهیزات مناسبی را ارائه دهد.

امتیازات بیمارستان:

هنگامی که پزشکان در این مراکز سرپایی فعالیت می کنند، باید حداقل امتیازات بیمارستانی یک مرکز پزشکی محلی را داشته باشند. یک پزشک باید برای دریافت این امتیاز آزمون های سختی را بگذراند، بنابراین بیماران می توانند مطمئن باشند که جراح آنها استانداردهای اخلاقی و ایمنی مناسبی را حفظ می کند. عوارض جراحی در حین رینوپلاستی بسیار نادر است. با این حال، امتیازات بیمارستانی از اینکه بیمار دسترسی به مراقبت های اضطراری را در صورتی که چیز اشتباهی رخ بدهد، دارد.

تاریخچه تمرین جراحی:

به طور طبیعی، بیماران باید جراحی را انتخاب کنند که اعتبار خوبی برای موفقیت دارد. افراد باید از توصیه دوستان، خانواده و پزشکان عمومی استفاده کنند. علاوه بر این، تمام هیئت های پزشکی دولتی مجبورند اطلاعات پزشک را به صورت عمومی در اختیار بگذارند. بیماران ممکن است به این پرونده ها دسترسی پیدا کنند تا دعوی های دادگاهی یا تخلف های قبلی را بررسی کنند. در بسیاری از مناطق، این پرونده ها به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما در برخی از ایالت ها، آنها تنها از طریق پست قابل دسترسی هستند.

توافقات شخصی:

رینوپلاستی یک عمل بسیار شخصی است که می تواند بر سلامت ذهنی فرد و همچنین ظاهر او تاثیر بگذارد. بنابراین، ضروری است که بیماران جراحی را انتخاب کنند که با او احساس راحتی می کنند. آنها باید جراحی را انتخاب کنند که واقعا به نگرانی های آن ها گوش می دهد، سوالاتشان را پاسخ می دهد و یک برنامه درمان را که اهداف خاص آن ها را برآورده می کند، می چیند. بیماران هرگز نباید فردی را انتخاب کنند که باعث وعده های غیر واقعی و آنها را برای انجام دادن جراحی های بیشتری از آنچه واقعا می خواهند تحت فشار قرار دهد. علاوه بر این، تقریبا تمام پزشکان دارای گالری کارهای قبلی خود هستند. بیماران باید این گالری ها را دقیقا بررسی کنند و از خودشان بپرسند:

آیا رویکرد زیبا شناختی این جراح را دوست دارم؟
آیا نتایج طبیعی به نظر می رسند؟
آیا می توانم خودم را با این چهره دوست داشته باشم؟
آیا عکس ها از زوایای مختلف گرفته شده اند؟
با پیروی از این دستورالعمل ها و انتخاب یک جراحی که با وی احساس راحتی می کنند، بیماران بیشتر از نتایج عمل های خود راضی هستند.

مشاوره اولیه:

پس از اینکه یک بیمار یک جراح پلاستیک را انتخاب کرد، جراح یک مشاوره جامع ارائه می دهد. این به بیمار و پزشک اجازه می دهد ارتباطات شخصی ایجاد کنند و برنامه ریزی برای درمان را شروع کنند.

معاینه:

قبل از هر چیز، جراح کاندید بودن بیمار را برای رینوپلاستی تعیین می کند. او تاریخچه سلامتی بیمار را می گیرد، در مورد داروها و اینکه آیا بیمار سیگار می کشد می پرسد و از نگرانی های دیگر بیمار مطلع می شود. مهم است که بیمار با جراح صادق باشد. پنهان نگاه داشتن اطلاعات خاص می تواند خطر عوارض جراحی را افزایش دهد.

سیگار کشیدن لزوما یک بیمار را از جراحی زیبایی بینی رد صلاحیت نمی کند، اما او باید برای حداقل دو هفته قبل و دو هفته پس از عمل سیگار کشیدن را متوقف کند. علاوه بر این، برخی از داروها می توانند نقاهت را طولانی تر کنند. در صورت امکان، پزشک ممکن است جایگزین های امن تر را پیشنهاد کند. البته، جراح همچنین بینی بیمار را بررسی می کند. او کیفیت پوست، شکل، میزان بافت و وضعیت دیواره های بینی را بررسی می کند.

اهداف جراحی:

پس از اینکه جراح تعیین کرد که یک بیمار برای جراحی واجد شرایط جسمی است، او درباره اهداف زیباشناختی یا مرتبط با سلامتی از بیمار سوال می کند. بیمارانی که برای دلایل زیبایی می خواهند رینو پلاستی انجام دهند ممکن است با خودشان تصویری از آن چه می خواهند بینی شان به نظر برسد به همراه بیاورند. به دست آوردن دقیقا همان نتیجه ممکن نیست. با این حال، این تصاویر به پزشک کمک خواهد کرد تا یک طرح درمان را با اهداف زیبایی بیمار ایجاد کند.

برنامه ریزی برای جراحی:

جراحان پلاستیک معمولا بیماران را تشویق می کنند تا در مراقبت های خود فعالیت کنند و با یکدیگر همکاری کنند تا یک طرح درمان را توسعه دهند. در میان چیزهای دیگر، آنها در مورد این مسائل نیز بحث خواهند کرد:

چه نوع رینوپلاستی بهترین نتیجه را خواهد داشت
تکنیکی که بیشتر از همه مناسب نیازهای بیمار است
کدام نوع از بیهوشی ترجیح داده می شود

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی